Ã–VRIGT / Speglar / Spegelbyrå 7325365

nr 732 5365

Spegelbyrå

sent 1800-tal, längd: 100, djup: 48, höjd: 180

Kondition: slitage, skador

Utrop:

800 kr

Såld:

850 kr

måndag 19 december 2011
kl 17:22:55